Press "Enter" to skip to content

Jumpravas sporta zālē vingrošanas nodarbības BEZ MAKSAS

Šī gada sākumā tika uzsākts veselības veicināšanas projekts Lielvārdes novadā, kas sniedz iespēju BEZ MAKSAS apmeklēt fizisko aktivitāšu nodarbības!

No 18.marta Jumpravas vidusskolas sporta zālē:

BODY AND MIND: Nodarbības ķermenim un garam

Ķermeņa, gara un prāta attīstīšanas zinātne un māksla ar vienkāršām kustībām zem stingras kontroles. Vingrinājumi, kuri attīstīta spēku un lokanību, tiek izpildīti lēnā tempā, dodot iespēju kontrolēt kustības. Iekļauj sevī pilates, fitnesu jogu u.c. Nodarbības mērķis ir nodrošināt visa cilvēka ķermeņa pareizu funkcionēšanu caur cilvēka kustību aparāta trenēšanu ar funkcionāla spēka un stabilizēšanas palīdzību.

Nodarbību laiki:

Svētdienās 17.00-18.00

Otrdienās 20.00-21.00

 

DEJU AEROBIKA: ZUMBA

Staujas un enerģiskas kustības,  kā arī dejiska horeogrāfija dažādas mūzikas un dažādos deju žanros, tādos kā Salsa, latina, afro, jazz, RNB u.c. Nodarbība ietilpst kardio klasē, galvenokārt tiek trenēta sirds asinsvadu un elpošanas sistēma. Nodarbībā var sadedzināt līdz pat 700 kalorijām. Nodarbības beigās spēka vingrojumi un stiepšanās vingrojumi muskuļu relaksācijai.

Nodarbību laiki

Svētdienās 16.00-17.00

Otrdienās 19.00-20.00

Nodarbības vadīs Teiksma Ziemele

 

Uz nodarbībām lūdzu iepriekš pieteikties rakstot vai zvanot Jolantai Čerpinskai pa tālruni 28337748 vai epastu jolanta.cerpinska@lielvarde.lv

Nodarbības tiek organizētas Eiropas Sociāla fonda līdzfinansēta projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Lielvārdes novadā” (projekta nr. 9.2.4.2/16/I/081) ietvaros.

Projekta mērķis: ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Lielvārdes novada iedzīvotajiem, jo īpaši, teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga kompleksus informatīvus un izglītojošus pasākumus Lielvārdes novada administratīvajā teritorijā.

Iesaki citiem: