Press "Enter" to skip to content

Bezmaksas sporta nodarbības Lielvārdes novadā!

Sākoties jaunajam gadam aicinām uzsākt aktīvu dzīvesveidu un apmeklēt kādu no fizisko aktivitāšu nodarbībām. Nodarbības paredzētas ikvienam interesentam un ir bez maksas.  Visas nodarbības plānotas uzsākt iesācēju līmenim, lai dalībnieki spētu pārliecināties vai konkrētais nodarbību veids atbilst fiziskajām spējām. Bezmaksas nodarbību cikls ir 10 vai 15 reizes.

 Uz nodarbībām lūdzu iepriekš pieteikties projektu vadītājai Indrai Lejai pa tālruni 29356923 vai epastu indra.leja@lielvārde.lv

DEJU AEROBIKA: ZUMBA

Staujas un enerģiskas kustības,  kā arī dejiska horeogrāfija dažādas mūzikas un dažādos deju žanros, tādos kā Salsa, latina, afro, jazz, RNB u.c. Nodarbība ietilpst kardio klasē, galvenokārt tiek trenēta sirds asinsvadu un elpošanas sistēma. Nodarbībā var sadedzināt līdz pat 700 kalorijām. Nodarbības beigās spēka vingrojumi un stiepšanās vingrojumi muskuļu relaksācijai.

Lielvārdē – Otrdienās plkst.19:15 un svētdienās plkst16.00. Pirmā nodarbība 7.janvārī.

Lēdmanē – Otrdienās plkst.19:00 un svētdienās plkst16.00. Pirmā nodarbība 4.martā.

Jumpravā – plānotas nodarbības maijā.

 

BODY AND MIND: Nodarbības ķermenim un garam

Ķermeņa, gara un prāta attīstīšanas zinātne un māksla ar vienkāršām kustībām zem stingras kontroles. Vingrinājumi, kuri attīstīta spēku un lokanību, tiek izpildīti lēnā tempā, dodot iespēju kontrolēt kustības. Iekļauj sevī pilates, fitnesu jogu u.c. Nodarbības mērķis ir nodrošināt visa cilvēka ķermeņa pareizu funkcionēšanu caur cilvēka kustību aparāta trenēšanu ar funkcionāla spēka un stabilizēšanas palīdzību.

Lielvārdē – Otrdienās plkst.20:15 un svētdienās plkst.17.00. Pirmā nodarbība 7.janvārī.

Lēdmanē – Otrdienās plkst.20:00 un svētdienās plkst.17.00. Pirmā nodarbība 4.martā.

Jumpravā – plānotas nodarbības maijā.

 

Tae bo/fitbox  

Sporta cīņu veidu elementu imitācijas sitieni un kustības, ķermeņa koordinācijas uzlabošanai, kā arī ir kardio treniņš.

Lēdmanē – Otrdienās plkst.18:30. Pirmā nodarbība 9.janvārī.

Jumpravā – Otrdienās plkst.20:00. Pirmā nodarbība 9.janvārī.

 

Vingrošana senioriem fizioterapeita vadībā

Nodarbību tiks sekmēta senioru fiziskās, psihosociālās un psihoemocionālās veselības saglabāšana, veicināta vēlme integrēt kustības un fiziskās aktivitātes ikdienā, kā arī izpratne par fizisko aktivitāšu nozīmi un ietekmi uz veselības saglabāšanu.

Lielvārdē – Trešdienās plkst.10:00. Pirmā nodarbība 10.janvārī.

Lēdmanē un Jumpravā nodarbības plānotas 2018.gada septembrī.

 

Uz nodarbībām lūdzu iepriekš pieteikties projektu vadītājai Indrai Lejai pa tālruni 29356923 vai epastu indra.leja@lielvārde.lv

 

Projekta laikā ir paredzētas arī tādas aktivitātes kā nūjošana, skriešanas akadēmija, vingrošanas nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem, peldēšanas nodarbības, funkcionālie treniņi, futbola, tenisa, orientēšanās nodarbības  bērniem, volejbols jauniešiem, kā arī ielu skrituļslidošanas un skeitborda nodarbības jauniešiem. Informācija par nodarbību laikiem tiks publicēta mājas lapā un vietējā avīzē.

 

Nodarbības tiek organizētas Eiropas Sociāla fonda līdzfinansēta projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Lielvārdes novadā” (projekta nr. 9.2.4.2/16/I/081) ietvaros.

Projekta mērķis: ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Lielvārdes novada iedzīvotajiem, jo īpaši, teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga kompleksus informatīvus un izglītojošus pasākumus Lielvārdes novada administratīvajā teritorija.

Iesaki citiem: