Press "Enter" to skip to content

Top Jumpravas māmiņu klubs!

Kļūstot par mammu, sākās nebijis piedzīvojums. Pirmais mammas un mazuļa kontakts, pirmais smaids, pirmie vārdi, pirmie solīši… Ko sagaidīt no šī jaunā statusa „mamma”? Par māmiņu nebūt nav viegls uzdevums, bieži vien mums nepieciešama palīdzību, ko meklējam pie ģimenes, draugiem vai speciālistiem.

Ar laiku pamanījām, ka mūsu mazajā pagastiņā ir daudz jauno māmiņu. Daudzas jau ir atradušas savus domubiedrus, draugus, bet daudzas ir šo domubiedru meklējumos.

Janas un Baibas draudzība sākās pastaigās ar bērnu pa Jumpravas ieliņām. Parasti pastaigā Jana devās viena, un arī Baiba, tajā pašā laikā, devās viena. Pārvarot savu kautrīgumu un uzrunājot viena otru, abas nolēma pastaigas apvienot. Šīs trīs stundu garās pastaigas izvērtās aizraujošos stāstos un vērtīgās informācijas apmaiņās. Tā radās ideja izveidot māmiņu klubu.

Jumpravas māmiņu kluba mērķis ir saliedēt, iedvesmot, iepriecināt un izglītot topošās un jaunās māmiņas ar bērniem līdz sākumskolas vecumam. Lai tikšanās reizes būtu interesantākas un lietderīgākas, aicināsim nozaru speciālistus, lai iegūtu jaunas zināšanas un rastu atbildes uz mūsu neatbildētiem jautājumiem. Lekcijas jaunajām māmiņām būs par aktuāliem tematiem, kas saistīti ar bērna gaidīšanu, aprūpi, veselību, izglītību, audzināšanu, ikdienu kopā ar bērnu un dažādām lietām, kas saistītas ar mazuli un ģimeni. Tāpat plānosim izbraukumus uz pasākumiem gan mammām, gan bērniem, kā arī darbosimies radošajās meistarklasēs.

Pirmā tikšanās reize ir paredzēta 2018.gada 6.janvārī plkst.11.00 Jumpravas kultūras namā, kurā telpas tiks iekārtotas atbilstoši mazuļu un bērnu vajadzībām.

Aicinām māmiņas būt drošām, atsaucīgām un pievienoties mūsu jaunizveidotajam Jumpravas māmiņu klubiņam. Dalība notiek ar iepriekšēju pieteikšanos. Jāpiesakās līdz 2017.gada 29.decembrim, sūtot e-pastu uz jumpravas.maminuklubs@gmail.com (norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru).

Ar cieņu un uz drīzu tikšanos,

Māmiņas Jana un Baiba.

 

Iesaki citiem: