Press "Enter" to skip to content

Grupas “Tumsa” koncerts Jumpravā 15.jūlijā!

Lielvārdes novada svētku “Zīmju ceļš Laimas zīmē” ietvaros Jumpravā, 15.jūlijā plkst. 21.00 leģendārās grupas “Tumsa” koncerts!

1991.gadā Liepājā dibinātā grupa “Tumsa” nu jau 26.gadu priecē ar dziesmām, ko latviešu ausis no sirds iemīlējušas. Tās ilggadējs solists, līderis un galvenais dziesmu autors bija dziedātājs Mārtiņš Freimanis, bet kopš 2011.gada, kad Mārtiņš pameta šo pasauli, solista vietu ieņemt piekrita Valters Frīdenbergs un grupa jaunā sastāvā pēc pusgadu ilgas klusēšanas atgriezās aktīvajā koncertdzīvē.  „Tumsa” ir izdevusi 7 studijas albumus un vairākus desmitus veiksmīgus radio hītus, nospēlēti  vairāk kā 700 koncerti un grupa negrasās  apstāties. Pēc mūzikas kritiķu domām šo gadu laikā „Tumsa“ ir kļuvusi par vienu no populārākajām pašmāju grupām un teju nacionālas nozīmes jēdzienu, par kuru katram latvietim ir savs viedoklis. Daudzas no „Tumsas“ dziesmām, šo gadu laikā, ir pārvērtušās par „tautas dziesmām“, kuras zina un līdzi dzied ikviens.

Grupas “Tumsa” koncerts Jumpravas centrā sāksies plkst.21.00

IEEJA BRĪVA

Aicinām uz pasākuma vietu doties laicīgi un parūpēties, ka auto tiek novietots tam paredzētajās vietās.

Piesakies pasākumam un aicini draugus ŠEIT

Informācija par Lielvārdes novada svētkiem 2017 “Zīmju ceļš Laimas zīmē” dienas un vakara programmām Jumpravā atrodama ŠEIT
Lielvārdes novadā:

Lēdmanē ŠEIT

Lielvārdē ŠEIT  un www.lielvarde.lv

Uz tikšanos Jumpravā!

Iesaki citiem: