Press "Enter" to skip to content

Lielā talka Jumpravas pagastā

22.04.2017. visā Latvijā norisinājās tradicionālā Lielā talka, kuras laikā ikviens varēja palīdzēt sakopt kādu no oficiāli reģistrētajām talkošanas vietām vai arī darīt to paša izvēlētā vietā.

Arī jumpravas iedzīvotāji izrādīja aktivitāti Lielās talkas laikā. Jumpravieši sakārtoja gan meža teritoriju, gan ceļa malas, gan savas daudzdzīvokļu māju teritorijas, netika aizmirsta arī Daugavmala. Īpaši gribās atzīmēt Mednieku biedrību ”Zelta rags’’, kas neskatoties uz ne tik labvēlīgiem laika apstākļiem lielā un draudzīgā pulkā sakārtoja Jumpravas meža teritoriju; kā arī Kovaļevsku ģimeni un īpaši Amandu Kovaļevsku, kas neskatoties uz 10 gadu vecumu, izrādīja iniciatīvu un aicināja sakārtot Pūces-Pērnavas pašvaldības ceļa teritoriju un kopīgiem spēkiem paveica šo darbu! Arī PII ’’Zvaniņš’’ un Jumpravas internātpamatskolas audzēkņi sakārtoja ceļa malas. Jumpravas pagasta Ozolu ielas 1 daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji ir sava veida etalons citiem daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, kas katru gadu vienoti sakopj savas mājas pagalmu. Ik gadu biedrība “Dzelmju attīstībai” kopīgi ar citiem Dzelmju ciema iedzīvotājiem draudzīgi talko Lielvārdes novada Dzelmju ciema Daugavas krastos.

Lielās talkas mērķis ir panākt, lai Latvija 2018.gadā būtu zaļākā valsts pasaulē. Šī tradīcija sākās 2008.gada 13.septembrī ar talku, kas bija iedzīvotāju dāvana Latvijai tās 90.dzimšanas dienā. Turpināsim tradīcijas.

Sagatavoja:
Jumpravas pagasta pārvaldes vadītāja
Diāna Borozkina

 

Iesaki citiem: