Press "Enter" to skip to content

GARĪGĀS MŪZIKAS SVĒTKU NOSLĒGUMA KONCERTS

britens-sigulda-bilde-1Ieskandinot pirmo Adventi, 27.novembrī plkst. 16.00 Jumpravas Sv. Jāņa ev. lut. baznīcā, aicinām uz jauku koncertu kopā ar vokālo grupu “Putni” (vadītāja Antra Dreģe) un Jekaterina Suvorova (arfa), solistes – Iveta Romancāne, Agnese Urka un Ilona Dzērve – Tālute.

Programmā: Bendžamins Britens, Džons Raters, Jāzeps Vītols, Hokans Sundins, Silvija Silava.
Sirsnīga un apcerīga mūzika, kas šķīsta un pacilā dvēseli, harmoniski ievibrējot cildenākas jūtas ikvienā cilvēkā, lieliski piederas šim laikam. Koncertprogrammā “Ziemassvētku dziesmas” apkopotas gan pašmāju, gan ārzemju autoru skaistākās kompozīcijas, kurās organiski mijiedarbojas sakrālā un folkloras tradīcija, kas Eiropā gadsimtiem ilgi pastāvējušas līdzās.
jekaterina-sigulda-2Koncerta centrā būs divu angļu komponistu – Bendžamina Britena (Benjamin Britten, 1913 – 1976) un Džona Ratera (John Rutter, 1945) – dziesmu cikli sieviešu balsīm un arfai, kas ieguvuši plašu klausītāju atzinību visa pasaulē to unikāli skaistās, virtuozās un kolorītās mūzikas dēļ. Līdztekus Britena un Ratera mūzikai, programmā skanēs arī latviešu kormūzikas klasiķa Jāzepa Vītola (1963 – 1048) darbi, kā arī zviedru skaņraža Hokana Sundina (Håkan Sundin) īpaši vokālai grupai Putni un Jekaterinai Suvorovai rakstītās “Marijas dziesmas” un komponistes Silvijas Silavas dziesmas.
 
 Pie baznīcas būs neliels Ziemassvētku dāvanu tirdziņš un iespēja pacienāties ar karsto dzērienu!
Uz tikšanos pirmajā Adventā!
afisa_vienota_maza
Iesaki citiem: