Press "Enter" to skip to content

Zinību dienā – Rīgas jauniešu leļļu teātra “I-ā” izrāde “Vinnijs Pūks ar saviem draugiem”

Jumpravas kultūras nams 1.septembrī aicina nosvinēt jaunā mācību gada sākšanos – Zinību dienu!
1.septembrī, plkst. 13.00 Lielajā zālē tiks izrādīta Rīgas jauniešu leļļu teātra “I-ā” izrāde “Vinnijs Pūks ar saviem draugiem”!

Aleksandra Milna Lācīti Vinniju Pūku, Ēzelīti Ī-ā, Sivēnu un pārējos draugus pazīst visā pasaulē, un ne pa velti Londonas zooloģiskajā dārzā Lācītim Pūkam ir uzcelts piemineklis, lai meitenes un zēni varētu pieiet klāt, aprunāties un varbūt pat paspēlēties. Ar ko tad Vinnija Pūks un viņa draugi tik nedalīti saista gan lielus, gan mazus skatītājus? Autors radījis nesarežģītu un gaišu (gluži kā sapni) bērnības pasauli. Vai nu tas būtu Vinnijs Pūks ar savām dungā-dziesmiņām, vai Trusītis, Sivēns un Ēzelītis Ī-ā – visi viņi ir savstarpēji draudzīgi, draiskulīgi un asprātīgi. Visi zvēri uzvedas, domā un runā kā bērni, pat tie kas cenšas tēlot pieaugušos, kā piemēram – Trusītis un Ī-ā.

Dabisks un silts labsirdīgums un humors staro no šīs izrādes. Tikai cilvēciskotas, apgarotas rotaļlietas, tikai apgarota pasaule ir skaista, aicinoša un labsirdīga. Pasakas varoņi, nonākdami visfantastiskākajos apstākļos, būtībā dzīvo bērnu ikdienas dzīvi, priecājas, jokojas, rotaļājas un skumst. Taču šajā parastajā ikdienā autors parāda daudz negaidīta, cilvēcīga, audzinoša, un visu to viņš dara ar labsirdīgu aizrautību un bagātu izdomu, nelikdams lasītājiem, neatkarīgi no viņu vecuma, garlaikoties. Jo bērnība nezūd, bērnībai nav pagātnes, tāpēc – “pašā Meža vidū, apburtā vietā Tevi vienmēr gaidīs Lācītis – Pūks un viņa draugi.”

Ieeja bez maksas.

Uz tikšanos Jumpravas kultūras namā!

afisapuksISTA

Iesaki citiem: