Trešais “100 g iedvesmas” vakars jauniešiem saistīts ar mūziku

watermark (1)

Datums: 24. marts 18.00
Jauniešu telpa, Raiņa iela 22
Lielvārdes novada jauniešu dome nāk klajā ar nu jau trešo iedvesmojošo stāstu vakaru “100 g iedvesmas”, kas norisināsies 24. martā ierastajā vietā un laikā – Jauniešu telpā (Lielvārdes novada sporta centra 2. stāvā) plkst. 18:00!

Šoreiz vakara viesi būs divi Latvijā pazīstami mūziķi – Atis Zviedris, kuru mēs pazīstam kā pirmās “Talantu fabrikas” dalībnieku ar skatuves vārdu Flame, radio Star FM dīdžeju, šova “Izklausies redzēts” dalībnieku un pašmāju grupas “Flame & The Rolltones” vokālistu. Savukārt otrs viesis būs dziedātājs, komponists un dzejnieks Lauris Valters, kuru mēs visi pazīstam kā grupas “Ēnas” vokālistu, radio “Pieci.lv” dīdžeju, 2013. gada Eirovīzijas dalībnieku un vienkārši lielisku vokālistu, kurš realizējis kopējus muzikālos projektus ar Aiju Andrejevu, grupu “PeR” un daudziem citiem izciliem mūziķiem.

Kā redzams, viesi ir ārkārtīgi daudzpusīgas un spilgtas personības, tāpēc mēs gaidām tieši TEVI izmantot šo lielisko iespēju – brīvā gaisotnē parunāties ar šiem lieliskajiem puišiem! Iedvesmosimies labiem darbiem kopā!
Nākošie iedvesmas vakari paredzēti 19. maijā, 14. jūnijā, 15. septembrī un 10. novembrī.
Sekojiet informācijai – www.lielvarde.lv/jauniesiem, www.twitter.com/lielvardesjd, www.instagram.com/lielvardesjd un www.facebook.com/Lielvardesjauniesi.

Sagatavoja: LNJD vadītāja Sintija Olehno.

Iesaki citiem:


Apskatīts: 1360x | 10.03.2016. | Izglītība, Kultūra


Pievienot komentāru