Press "Enter" to skip to content

Atzīmēta Jumpravas kultūras nama Senās mūzikas vokālā ansambļa “Modus Vivendi” 10 gadu jubileja

2016.gada 16.janvārī Jumpravas kultūras namā mājīgā atmosfērā notika sirsnīgs Jumpravas kultūras nama Senās mūzikas vokālā ansambļa “Modus Vivendi” 10 gadu jubilejas koncerts.

Slēpies aiz latīņu valodas bagātības krāšņuma, īsais un viegli izteicamais vārdu savienojums “Modus Vivendi” sevī glabā vēstījumu – vārds “Modus” nozīmē “ceļu”, “metodi” vai “manieri”. Vārds “Vivendi” nozīmē “dzīvot”. Šis vārdu savienojums, ko no senākās zināmās valodas varam tulkot kā “veids kā dzīvot” vai “maniere kā dzīvot” patiesi var lepoties ar pieredzi un bagātīgajiem mirkļiem pastāvēšanas laikā. Jau 10 gadus, senās mūzikas vokālais ansamblis “Modus Vivendi” priecē klausītājus un attīsta personīgās vokālās tehnikas, lai vienotos dziesmas burvībā. Emocijām piesātinātos, pieredzes un zināšanu bagātos, daiļrades apveltītos un laimes pielietos desmit gados, senās mūzikas ansamblis ir guvis dzīves esenci un spējis to sagaršot līdz pat sīkumiem, lai saviem klausītājiem varētu dot to skaistāko – dvēseliskas zināšanas un sajūtas mūzikas veidā.

Paldies, ka jau 10 gadus spējat priecēt mūs un visus mūzikas un kultūras baudītājus! Vēlam, lai turpmāk sasniegumi būt vēl vairāk un vēl iespaidīgāki, lai būtu prieks par katru nodziedāto dziesmu un melodiju, lai vienmēr radošas domas prātā un spēks tās realizēt! Lai laimes mirkļi radot un darot!

 

Sirsnībā,
Jumpravas kultūras nams

Iesaki citiem: