Atskats uz Jumpravas volejbola kausu 2015

12. decembrī Jumpravas vidusskolas sporta zālē norisinājās Jumpravas volejbola kauss 2015, kas pulcēja 6 komandas. 3 bija Jumpravas komandas: “Jump”, pamatskolas vecuma zēnu volejbola komanda, komanda “Jumpravieši”, jauniešu volejbola komanda, un komanda “Jumprava”, pieaugušo volejbola komanda. Viesos bija atbraukušas komandas no Ķeguma, Madlienas un Tīnūžiem. Komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās: A -“Jumprava”, “Jump”, “Tīnūži” un B -“Jumpravieši, “Ķegums” un “Madliena”. Pēc apakšgrupu spēlēm tika noteiktas tās komandas, kuras cīnīsies par 1. -2. vietu, 3.-4. vietu un 5.-6. vietu. Madliena un komanda “Jump” cīnījās par 5.-.6 vietu. Protams, ka jaunajiem Jumpravas volejbola censoņiem nācās atzīt pieredzējušās Madlienas vīriešu volejbola komandas pārākumu, bet jāņem vērā, ka komandai ”Jump” šī bija pirmā pieredze volejbola sacensībās šādā sastāvā un ceru, ka viņu treniņos sasniegtā meistarība tikai uzlabosies un mēs visi vēl redzēsim uz ko šie jaunie zēni ir spējīgi. Spēle par 3.-4. Vietu notika starp abām pārējām Jumpravas komandām, un varu teikt tikai vienu, spēle bija tiešām nervus kutinoša, neviena no komandām negribēja piekāpties cīņā par vietu uz pjedestāla. Lai vai kā, bet komanda “Jumprava” apstiprināja to, ka tā ir galvenā volejbola komanda Jumpravā un fantastiskā 3 setu duelī pieveica komandu “Jumpravieši.” Tīnūžu un Ķeguma volejbolu komandu maču ar aizrautību skatījās visi. Ķeguma komanda par spīti visam rādīja stabilu sniegumu. Uzvara un zelts Ķegumam! Apsveicam!


Pateicos par atbalstu mūsu sponsoriem: Lielvārdes novada domei, Jumpravas vidusskolai un, protams, arī” Māris&Ko”, uzņēmumam, kas neatsaka, un ir gatavs sponsorēt sporta pasākumus Jumpravā, nodrošinot sportistiem gardumus, kas cepti Māris&Ko konditorejas krāsnīs. Paldies arī Jānim Pamiljanam, Gunai Jansonei, sporta zāles Viktoram un Pārsliņai Bedrītei, par tehnisko nodrošinājumu, tīrību un kārtību sporta zālē.

Šī bija pirmā Jumpravas volejbola kausa izcīņa, taču noteikti ne pēdējā. Paldies visām komandām, kas atrada iespēju atbraukt un, protams, gaidīsim arī nākamgad!

Informāciju sagatavoja Krišjānis Klaucāns

Iesaki citiem:


Apskatīts: 1836x | 20.12.2015. | Sports


Pievienot komentāru