Press "Enter" to skip to content

„Ežuku” labie darbi.

Jau otro gadu pēc kārtas Jumpravas VPII „Zvaniņš” „Ežuku” grupas audzinātājas Evija un Līga kopā ar savu palīgu Ausmu un mazajiem grupas audzēkņiem piedalās akcijā „Labo darbu nedēļa”.

Šogad „Ežuki” nolēma apciemot un palīdzēt pensionētai VPII ”Zvaniņš” audzinātājai Austrai jeb Austras tantei. Audzinātāja Austra jau ir pieklājīgā vecumā, un dzīvo viena pati no centra attālajā lauku mājā, kur darāmo darbu ir daudz.

Tā 16.oktobra rītā lielie un mazie „Ežuki”, apņēmības un entuziasma pilni, devās ciemos pie Austras tantes uz „Randēniem”, lai palīdzētu mājas saimniecei rudens darbos. Tiesa gan, talcinieku pulciņš nebija tik liels, kā sākotnēji plānots, jo lielāko daļu grupas audzēkņu bija pieveicis negantais „rudens vīruss”.

„Randēnu” sētā bija patiešām daudz darbu. Vispirms mēs palīdzējām Austras tantei sagrābt rudens lapas un sabērt tās komposta kaudzē. Pēc tam talciniekiem bija jāapgūst pupu kulšanas „tehnika” un sprigani jāstrādā, bet neizkultās pupas nācās izlobīt ar pirkstiņiem. Tāču tas vēl nebija viss, lai pensionārei ziemā būtu silts mājoklis, mums visiem kopīgi bija jādodas uz mežu un jāsagādā malka.

Pēc labi padarīta darba mājas saimniece savus palīgus cienāja ar siltu veselības dzērienu un gardiem našķiem. Gandarījums, prieks un pozitīvu emociju lādiņš par paveikto bija gan palīgiem, gan Austras tantei. Palīdzot un darot labus darbus, Tu saproti, cik nozīmīga, patīkama un aizraujoša var būt palīdzības sniegšana!

Paldies viesmīlīgajai Austras tantei, šoferīšiem – Voldim un Evijai, kas palīdzēja mums nokļūt līdz „Randēniem” un, protams, liels paldies mazajiem un lielajiem „Labo darbu” darītājiem! Darot kopā, mēs varam paveikt daudz labu darbu!

Iesaki citiem: