Press "Enter" to skip to content

Jumpraviešu spilgtākās uzvaras pludmales volejbolā šajā sezonā

Šajā vasarā jumpravieši rādīja lielisku sniegumu pludmales volejbolā, piedaloties un iegūstot godpilnas vietas turnīros, kas notika gan Lielvārdes novadā, gan ārpus tā. Labāko sniegumu rādīja Kristaps Skudra, Toms Freimanis, Emīls Josts un Krišjānis Klaucāns, kā arī citi jumpravieši.

Vienu no pirmajām jumpraviešu uzvarām šajā sezonā izcīnīja Kristaps Skudra un Krišjānis Klaucāns pludmales volejbola turnīru Skrīveros 25.jūnijā „Futbolballē 2015”.

Arī Ķeguma novada svētkos, kas notika 26.jūnijā, pludmales volejbola turnīrā jumpravieši Emīls Josts un Kristaps Skudra rādīja lielisku sniegumu, iegūstot 1.vietu.

Lielvārdes novada svētku ietvaros 18.jūlijā Jumpravā notika pludmales volejbola turnīrs, kurā jumpravieši sadalīja visas godalgotās vietas vīriešu turnīrā un sieviešu turnīrā, kā arī ieguva 1.vietu mix (sieviete+vīrietis) turnīrā.

8.augustā Ikšķilē notika pludmales volejbola nakts turnīrs, kurā piedalījās arī Kristaps Skudra, kura pārstāvētā komanda ierindojās 3.vietā.

20.augustā noslēdzās Ogres novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā, kas Ogres stadiona smilšu laukumos turpinājās visu vasaru – kopumā tika aizvadītas sešas spēļu kārtas. Godpilno otro vietu ieguva Kristaps Skudra un Toms Freimanis, bet trešo vietu – Emīls Josts ar komandas biedru, kuri tikai par nieka diviem punktiem apsteidza tuvākos sekotājus.

Ikšķilē 30.augustā noslēdzās pludmales volejbola turnīrs “Vilsons 2015”, kurā piedalījās Kristaps Skudra un Toms Freimanis. Arī šis turnīrs notika visas vasaras garumā –kopā bija seši turnīra posmi. Jumpravieši turnīrā kopvērtējumā ieguva 1.vietu, kā arī Kristaps šai pat turnīrā mix (vīrietis+sieviete) grupā kopvērtējuma ieguva 2.vietu.

Varam lepoties ar jumpraviešiem un novēlēt arī turpmāk sasniegt lieliskus rezultātus!

Iesaki citiem: