Press "Enter" to skip to content

“Vārdnīca” un “Gas of Latvia” Jumpravā!

2015. gada 19. septembrī plkst. 19.00 būs atvērta dzejas un prozas lasījumu “Vārdnīca”, kas plkst. 21.00 noslēgsies ar populārā elektroniskās mūzikas projekta “Gas of Latvia” un videomākslinieces Zanes Raudiņas koncertprogrammu “Equinox”.

Dzejas dienu ietvaros kļūsim par vārdu mākslas pazinējiem arī Jumpravas kultūras namā!

Elektroniskās mūzikas projekta “Gas of Latvia” garadarbos iespējams dzirdēt jaunu, skaistu latviešu dzeju kopā ar ritmiskām, muzikālām un iespējams ikdienā ne pietiekami sadzirdētām skaņām. Lietus, vilciena troksnis, upes čalošana, kāda kukainīša sīkšana, attāli automašīnu trokšņi un vēja brāzmas, kas papildināti ar Zanes Raudiņas skaistajiem vizuālajiem materiāliem. Mūzika, kuru ikdienas solī pēc koncerta dzirdēsim, izjutīsim un sapratīsim daudz dziļāk.

Ļausimies vizuālam un audiālam baudījumam!

Drosmīgajiem dzejniekiem un rakstniekiem, kas lasīs savu dzeju (iepriekš piesakoties e-pastā : knjumprava@lielvarde.lv vai pa tālr. 22332850) ieeja bez maksas. Pārējiem ieejas maksa: EUR 2,00

 

EQUINOX_poster_print2(Jumpravas kultūras nams joprojām gaida drosmīgo rakstītāju pieteikšanos savu gara darbu publiskai lasīšanai! Var lasīt gan dzeju, gan prozu! Ja nebūs pietiekams drosmīgo skaits, interesanti un interaktīvi spēlēsimies, lasīsim, pārspriedīsim un analizēsim atpazīstamu latviešu un ārzemju literatūru.)

Iesaki citiem: