Press "Enter" to skip to content

Lielvārdē notiks pasākums jauniešiem “Pasaulē Tālu prom”

Laikā no 27.aprīļa līdz 10.maijam visā Eiropā, Latvijā tai skaitā, norisinās Eiropas jaunatnes nedēļa. Šīs nedēļas laikā paredzēti pasākumi jauniešiem, kuru mērķi ir iedrošināt jaunus cilvēkus līdzdarboties sabiedriskos procesos un iesaistīties darba tirgū, tiek veicināta izpratne par līdzdalību un to, cik lielas pārmaiņas jauni cilvēki var radīt gan savās dzīvēs, gan sabiedrībā kopumā. Līdztekus līdzdalībai, liela uzmanība tiek veltīta praktiskām iemaņām, kuru mērķis ir veicināt jauniešu karjeras attīstību (īpaši uzsverot neformālās izglītības un ārpusskolas aktivitāšu lomu). Eiropas Jaunatnes nedēļa jauniešiem ir iespēja piedalīties un apmeklēt gan dažādus seminārus, apmācības, pasākumus, forumus, koncertus, diskusijas un citas aktivitātes.

poster_from_postermywall (1)

Arī Lielvārdes novadā 7. maijā no 16.00-18.00 k/n “Lielvārde”, Parka ielā 3 notiks Eiropas jaunatnes nedēļai veltīts pasākums “Pasaulē tālu prom”. Novada jauniešiem būs iespēja uzzināt par jauniešu iespējām studēt Latvijā un ārzemēs; par iespējām doties mācību apmaiņas programmās ārzemēs; par iespējām, ko sniedz Eiropas Brīvprātīgais darbs, kā arī par ieteikumiem kā izmantot couchsurfing jeb dīvānu sērfošanu un autostopēšanu.

Savā pieredzē ar jauniešiem dalīsies citi jaunieši, kuri paši ir izmantojuši iepriekš minētās iespējas.

Pasākums notiek projekta “Nāc līdz(i)dalībā!” ietvaros un tiek īstenots Izglītības un Zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Renāte Mencendorfa,
Lielvārdes novada jaunatnes lietu speciāliste.

Iesaki citiem: