Jaunieši aicināti pieteikties neformālās izglītības apmācībām

poster_from_postermywall

Lielvārdes novada jaunieti (14-25 gadi) piesakies neformālās izglītības apmācībām „Esi iekš novada”! Apmācības notiks 18. un 19. aprīlī Kaibalā, Kaibalas skolā.

Tev būs iespēja kopā ar citiem novada jauniešiem no Lielvārdes, Jumpravas un Lēdmanes neformālā gaisotnē ar praktiskām darbībām mācīties kā darboties komandā, kā kļūt par līderiem un kā sasniegt un īstenot savus mērķus. Neformālā veidā varēsi uzzināt kā aktīvi iespējams līdzdarboties savā pašvaldībā un ko tieši tu vari darīt, lai veidotu Lielvārdes novadu!

Apmācības vadīs neformālās izglītības treneres Ilze Jēče un Santa Krastiņa. Ilze un Santa neformālajā izglītībā darbojas jau daudzus gadus, spēcinot un iedvesmojot jauniešus darboties un mācīties darot.

Dalība jauniešiem apmācībās ir bez maksas. Seminārā tiks nodrošināta ēdināšana, nakšņošana, materiāli un transports nokļūšanai uz un no apmācību norises vietas.

Pieteikšanās līdz 11. aprīlim.
Pieteikuma anketa: http://ejuz.lv/ieksnovada. Vietu skaits ierobežots!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzu, raksti vai zvani – Jaunatnes lietu speciālistei Renātei Mencendorfai, renate.mencendorfa@lielvarde.lv, 29452874.

Apmācības organizē Lielvārdes novada pašvaldība projekta “Nāc līdz(i)dalībā!” ietvaros, kas tiek īstenots Izglītības un Zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

 

Renāte Mencendorfa,
Lielvārdes novada jaunatnes lietu speciāliste
.

Iesaki citiem:


Apskatīts: 1408x | 9.04.2015. | Izglītība


Pievienot komentāru