Press "Enter" to skip to content

Aprīlis – Kustības mēnesis Lielvārdes novadā

#EsKustosKoTu

Aprīlis ir laiks pirms vasaras, un ikviens vēlas gan izskatīties, gan justies labi.

Ar kustībām var uzlabot savu pašsajūtu un fizisko sagatavotību. Akcijas mērķis ir likt cilvēkiem aizdomāties par savu ikdienu un pievērst nedaudz vairāk uzmanības dažādām aktivitātēm. Kustēties nozīmē dzīvot – pat nelielas aktivitātes var ļaut sajusties labāk visu dienu, jo tās atbrīvo prātu no dažādām negatīvām domām.

Kusties Tu un iekustini citus!


Aicinājums visu mēnesi draugu, paziņu un citā vidē, dalīties ar savām aktivitātēm, kas saistītas ar kustību. Bilde, video vai vienkāršs apraksts var būt tā apliecinājums. Izaicini draugus, slavenības, uzņēmumus iesaistīties dažādās aktivitātēs un pārliecinies, ka tas dod prieku! Sociālajos tīklos lieto mirkļbirku #EsKustosKoTu un piedalies savas un līdzcilvēku veselības un dzīvesprieka uzlabošanā.
Lielvārdes novadā tiks piedāvātas dažādas sportiskas aktivitātes, kustības mēneša ietvaros, aicinām sekot tām līdzi gan pašvaldības mājas lapā www.lielvarde.lv sadaļā Sports, gan www.facebook.com/LielvardeSporto.

Skriešanas, iešanas, nūjošanas sacensības (S/I/N)
01.04. Lāčplēša stadionā
08.04. Jumpravas vidusskolas sporta laukumā
15.04. Lielvārdes pamatskolas sporta laukumā
22.04. Lēdmanes pamatskolas sporta laukumā
29.04. Lielvārdes vidusskolas sporta laukumā (noslēguma sacensības)
(20 minūšu skrējiens, kurā jāsacenšas noskrietu apļu daudzumā. Pieejamie starta laiki 18.00;18.30;19.00 izņemot 29.04. (tikai 19.00))
+ ekstra raunds (laiks un vieta tiks paziņots 3 dienas pirms sacensībām)

Visos datumos (izņemot noslēguma sacensībās) plkst. 19.30 attiecīgajā vietā notiks bezmaksas Visa Veida Kustības(VVK) treniņi, kas ir funkcionāli treniņi visam ķermenim neatkarīgi no fiziskās sagatavotības jeb  „tautas Crossfit”.
Visa mēneša garumā Lielvārdes novada sporta centra trenažieru zālē sacensības apmeklētājiem ar abonementu. Trenera uzraudzībā dažādi vingrinājumi un pārbaudījumi.

P.s. Seko līdzi informācijai un kusties līdzi!
Jautājumi, ierosinājumi, informācija agris.piksens@lielvarde.lv
tel.26077624

eskustos_plakats

Iesaki citiem: