Sporta diena Jumpravas vidusskolā

“Sportosim visi kopā!” Ar šādu devīzi noritēja tradicionālā septembra sporta diena mūsu skolā. 5.septembrī savus spēkus dažādās sportiskās aktivitātēs pārbaudīja sākumskolēni. 6.septembrī spēkiem mērojās 5.- 11.klases skolēni.

Rīts iesākās ar rīta rosmi un skrējienu apkārt stadionam. 12.klases skolēni, kas organizēja šo dienu, bija padomājuši par to, lai sportiskās disciplīnas būtu interesanatas un aizraujošas. Mazie sacentās 8 stafetēs, piemēram, “Kustīgie attēli”, “Ražas novākšana”, “Dabas pētnieki”. Tajās bija jāparāda ne tikai sportiskās  prasmes, bet arī attapība, izdoma, radošums. Dabas pētniekiem jāpazīst skolas apkārtnē augošie koki, volejbola laukuma smiltīs bija paslēpušies burti, no kuriem jāsaliek vārdi un teikumi. 5.- 12.kl. skolēniem bija jāveic 7 disciplīnas, kas bija izvietotas ciema teritorijā. Lai veiktu uzdevumus, lietā bija jāliek gan sportiskās, gan prāta spējas. Jāpazīst sava Jumprava, jāzina kultūras un sporta aktualitātes, jāprot sniegt pirmā palīdzība, jāprot izbraukt šķēršļus ar velosipēdu, jābūt veikliem un vienotiem, un ļoti gudriem.

Organizatori priecājās par 1.klasi, kas bija droši un veikli. Savukārt 5.klasei visaugstākais vērtējums “Prāta spēlē”, bet 11.klase uzrādīja labāko kopējo rezultātu. Zaudētāju šajos sporta svētkos nebija, jo visi piedalījās ar aizrautību. Kliņģeri un atzinības raksti godam nopelnīti.

Guna Jansone, direktora vietniece

Iesaki citiem:


Apskatīts: 1624x | 9.09.2013. | Izglītība


Pievienot komentāru