Press "Enter" to skip to content

Ar netradicionālajām sporta spēlēm Jumpravā BK Latvijas Universitāte noslēdz kārtējo basketbola sezonu

Aizvadītajā nedēļas nogalē basketbola kluba Latvijas Universitāte sistēmas dalībnieki otro gadu pēc kārtas pulcējās Jumpravā, kur ar jautrām sporta spēlēm, simbolisku basketbola maču un svinīgo vakara daļu noslēdza aizvadīto, 2012./2013.gada basketbola sezonu.

Gluži kā pērn, komandas spēlētāji un spēlētājas, treneri, administrācijas darbinieki, brīvprātīgie, kā arī karsējmeitenes un uzticamākie fani pulcējās Jumpravā, kur visas dienas garumā kopīgi sportoja, smējās un bezrūpīgā gaisotnē svinēja oficiālo sezonas noslēgumu. Diena sākās ar sporta spēlēm Jumpravas vidusskolas sporta laukumā, kur netradicionālos sporta veidos savā starpā sacentās četras jauktās komandas. Vispirms komandām bija jāizpilda atjautīgs uzdevums saliedēšanās nolūkos, kam sekoja sacenšanās dvieļbolā, tautas bumbā, tautas futbolā un visbeidzot fināla stafetē. Diemžēl virves vilkšanas sacensības noslēdzās jau pirmajā raundā ar virves pārtrūkšanu, taču arī bez tā komandas sagaidīja vairākas aizraujošas savstarpējas spēkošanās.

jumprava1

Pēc vairāk kā 4 stundu ilgajām sporta spēlēm sekoja kopīgā pusdienu pauze ar zupas ēšanu no milzīgā katla, kam sekoja simboliskais basketbola mačs Jumpravas vidusskolas sporta zālē. Arī šogad savā starpā sacentās BK LU un komandas fani, taču spēles formāts tika padarīts vēl interesantāks: 1.ceturtdaļā cīnījās LU spēlētāji pret faniem (vīriešiem), 2.ceturtdaļā laukumā devās LU karsējmeitenes un fanes, 3.ceturtdaļu aizvadīja LU dāmu komandas spēlētājas un fani, savukārt maču noslēdza jauktās maiņas no visām iepriekšējām ceturtdaļām. Jāpiebilst, ka šoreiz uzvaru rezultātā izcīnīja BK LU, pēdējā sekundē tālmetienu realizējot Kritapam Brigmanim, taču skaidrs, ka galvenie ieguvēji bija visi, kas piedalījās kopīgajā spēlē.

jumprava2

Tam sekoja neliela pauze, kuru dalībnieki izmantoja lai nomazgātos, atpūstos un pēc tam pulcējās Jumpravas kultūras namā uz svinīgo vakara daļu. Tā iesākās ar kluba direktora Uģa Bisenieka uzrunu un pirmo tostu, kam sekoja ieturēšanās, pateicību runas un piemiņas dāvanu dalīšana. Īpaši emocionāls izvērtās brīdis, kad savai komandai piemiņas fotokolāžas, kas turpmāk BK LU sistēmā kļūs par tradīciju, dalīja Artūrs Visockis-Rubenis, kā pēdējos atstājot jaunos komandas absolventus – Hariju Rubeni, Kristapu Dārgo un Žani Peineru. Visiem trijiem augstskolu absolventiem tika sagatavoti īpaši video ar visu LU komandā pavadīto gadu labāko epizožu salikumu, kā arī izveidotu TOP 10, kur aplausi skanēja pēc katra no TOP 1 momentiem. Tāpat video noslēgumos bija apkopota statistikas informācija, ko katrs no spēlētājiem paveicis, pārstāvot Latvijas Universitātes komandu LBL 1.divīzijā.

jumprava3

BK LU saka lielu paldies Rūtai, Inesei, Jānim, Imantam Balodim un visiem pārējiem Jumpravas draugiem, kas palīdzēja sarūpēt šo kārtējo, lielisko sezonas noslēguma dienu.

Rakstu sagatavoja: Kārlis Dārznieks

Iesaki citiem: