Press "Enter" to skip to content

Kapteinis Emīls Josts par aizvadīto volejbola sezonu…

Volejbola sezona veiksmīgi noslēgusies! Kā komandas kapteinis varu teikt, ka šī sezona nebija no vieglajām. Bija daudz grūtu spēļu un tika piedzīvoti arī rūgti zaudējumi. Visas komandas bija centušās nokomplektēt pēc iespējas spēcīgākus sastāvus. Kopā uz turnīru bija pieteikušās 10 komandas: „Ķegums”, „Ķekava”, „Madliena”, „Ogre”, „Vanagi”, „Jumprava”, „Suntaži”, „Tīnūži”, „Eksperiments” un „Tilbe”.

Turnīra pusfinālā tikām kā „otrie” līdz ar to pretī mums stājās spēcīgā un pieredzējusī komanda „Tilbe”. Šajā spēlē tika izspēlēti 5 seti un tika svinēta uzvara, kas mūsu komandai nenāca viegli, bet nodrošināja iespēju cīnīties ar Ķeguma komandu par 1.vietu un čempionu godu.

Mēs visi zinājām, ka ķegumieši ir spēcīga komanda, turklāt šoreiz viņi sastāvā bija pieaicinājuši divus ļoti labus spēlētajus no Rīgas – viens no viņiem spēlē Nacionālajā līgā.

Fināla spēlē pirmos abus setus vinnējām mēs. Pārtraukumā komandas treneri J.Pamiljans un J.Skudra teica: „Veči, nu tagad ir pats grūtākais trešais sets, kurš ir jāuzvar!”. Trešo setu spēlējām punkts punktā, pie beigām atrāvāmies un likās uzvara jau ir kabatā, bet pie serves viņiem nonāca viņu labākais spēlētājs un izlīdzināja rezultātu. Jau pie rezultāta 25:24 seta izspēle ritēja līdz divu punktu pārsvaram. Regulāri mainoties te mačbumbas, te setbumbas īpašniekam, nervi dzelžaināki izrādījās ķegumiešiem, kuri atgrieza cerības uz zeltu, uzvarot setu ar 35:33. Pēc šī seta diemžēl zaudējumu piedzīvojām arī nākamajā. Līdz ar to rezultāts pa setiem bija 2:2. Bija palicis pēdējais sets un tajā mums derēja tikai uzvara – to apzinājāmies mēs visi, jo ļoti gribējās nosargāt jau pagājušajā gadā izcīnīto uzvaru.

Izšķirošais piektais sets iesākās sīvi un grūti. Pie rezūltāta 13:14 mūsu labā bija jāgūst pēdējais punkts, kā saka: “Tagad vai nekad!”. Izšķirošo bumbu ķegumiešiem izspēlēja viņu labākais spēlētājs „rīdzinieks” – viņš trieca bumbu, bet šis spēcīgais sitiens tika veiksmīgi nobloķēts un mēs varējām svinēt ilgi kāroto uzvaru! Teikšu tā – sajūtas bija neaprakstāmas! Mūsu Jumpravas komanda (Emīls Josts, Miks Pamiljans, Juris Skudra, Kristaps Skudra, Jurģis Kiršholcs, Guntars Ulis, Intars Ķimenītis, Raimonds Pesnieks, Toms Freimanis ,Kristaps Dārgais, Mārtiņš Jansons un Rihards Purgailis un komands treneri J.Skudra un J.Pamlijans) bija atkārtoti ieguvusi čempionu titulu! Turklāt par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts mūsu dzelminieks I.Ķimenīts.

Liels PALDIES Lielvārdes novada domei par finansiālu atbalstu un radiem, draugiem par patiesajām emocijām un morālo atbalstu spēlēs!

Emīls Josts

64865 64866 64875 2013-05-07_img_2111 2013-05-07_img_2101 2013-05-07_img_2098

 

Iesaki citiem: