Press "Enter" to skip to content

Svētku laiks Jumpravas Mūzikas un mākslas skolā

Gada skaistākie svētki aizvadīti un palicis prieks un gandarījums par paveikto.

Svētku svinēšana Jumpravas Mūzikas un mākslas skolā sākās jau decembra vidū ar skolas egles rotāšanu ar pašgatavotiem rotājumiem.

18. decembrī notika Ziemassvētku ieskaņas koncerts un mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstādes atklāšana kultūras namā. Koncerts šoreiz tika veidots kā neliels uzvedums, kurā mūzikas nodaļas audzēkņi spēlēja un dziedāja, bet mākslinieki bija izveidojuši uzvedumam atbilstošus fona zīmējumus, radot īpašu Ziemassvētku gaisotni.

Mums ir ļoti liels prieks par mazākajiem skolas audzēkņiem, kuri ar lielu atbildību sagatavoja priekšnesumus un mākslas darbus.

Pēc tam svētku ieskandināšana turpinājās ar klašu koncertiem, kas noslēdzās ar liecību saņemšanu.

Mākslas nodaļas audzēkņi un skolotāji ne tikai gatavojās svētkiem, bet paspēja iesūtīt darbus arī diviem konkursiem: XII Starptautiskajam vizuālās mākslas konkursam Es dzīvoju pie jūras un bērnu zīmējumu konkursam Ziemassvētku brīnums.

Konkursa Ziemassvētku brīnums rezultāti tika paziņoti ļoti skaistā Ziemassvētku pasākumā 26. decembrī, kas īpaši iepriecināja mūsu bērnus un skolotājus, jo tika gūti labi rezultāti. Šogad konkursā piedalījies rekordliels dalībnieku skaits – vairāk nekā 200 bērnu iesnieguši 220 zīmējumus. No Jumpravas MMS mākslas nodaļas uz konkursu tika aizvesti vairāk kā 20 darbi, no tiem 2. vietu vecuma grupā 7 – 9 gadiem ieguva 1. klases audzēkne SAMANTA ĀDAMSONE, 3. vietu vecuma grupā 7 – 9 gadiem ieguva 1. klases audzēkne JUSTĪNE ALDERSONE, diplomus par oriģinalitāti saņēma 3.klases audzēkne AMANDA LIEPIŅA un sagatavošanas klases audzēkne VIKTORIJA VASIĻJEVA. Kā viena no jaunākajām  konkursa dalībniecēm tika sveikta četrgadīgā sagatavošanas klases audzēkne VLADA IVANOVA. Latvijas Evaņģēliskās alianses simpātiju balvu ieguva 1. klases audzēknis EMĪLS SAULĪTIS. Audzēkņus konkursam sagatavoja skolotājas Linda Kukare – Aldersone un  Ilze Cābe.

Paldies visiem mūzikas un mākslas skolas skolotājiem par ieguldīto darbu un pozitīvo attieksmi svētku radīšanā!

Direktore Inese Medne

Iesaki citiem: