Press "Enter" to skip to content

Atskats uz 10. klases iesvētībām

Arī šogad topošie vidusskolnieki ar 11. klases sagatavotajiem pārbaudījumiem tika iesvētīti vidusskolā. Par tradīciju kļuvusi rīta rosma rīta cēlienā un brokastis, kam seko jautājumi par skolu. Lai visā skolā topošie vidusskolnieku būtu atpazīstami, tie tika pārģērbti varoņu tērpos – bija redzama gan Maska, gan ragana, vecmāmiņa, gan arī citi lazi zināmi tēli. Lai šie varoņi nevarētu aizbēgt no skolas, pie kājām tiem piestiprinājām papildus smagumus.

Kā jau vidusskolniekiem pieklājas, nepieciešams arī karogs. Šoreiz tas tika izveidots ar pēdu un deguna palīdzību. Kad tas bija izdarīts, devāmies uz skolas amfiteātri, kur iestiprinājāmies ar pašu ceptu torti, lai pēc tam dotos svētku gājienā caur Jumpravas centru, izpildot pašsacerētu himnu.

Pēc tam skolas teritorijā topošie vidusskolnieki cienīgi pierādīja, ka ir īsti vidusskolnieki. 10.klase savas spējas pierādīja ātrlasīšanā , fiziskā stafetē mūsu skolas stadionā un citās sporta aktivitātēs. Noslēgumā izklaidei mēs ļāvām piedalīties boulingā, kur ar galvas palīdzību vajadzēja nogāzt ķegļus.

Pēc pārbaudījumiem 10.klase ,nu jau īsti vidusskolnieki  nodeva zvērestu un par labi padarītu darbu saņēma klinģeri un vidusskolnieku apliecības.

Esam priecīgi, ka 10.klase bija apmierināta ar mūsu sagatavotajiem pārbaudījumiem! Lai viņiem jauki vidusskolas gadi un nerimstoša zinātkāre.

Informāciju sagatavoja: Sindija Vilcāne
Bildes sagatavoja: Inguna Apsīte

Iesaki citiem: