Press "Enter" to skip to content

Latvijas Universitātes basketbolisti viesojās Jumpravā

8.jūnijā Jumpravā ieradās Latvijas Basketbola līgas 1. divīzijas Latvijas Universitātes komanda. Šajā komandā spēlē arī jumpravietis – Kristaps Dārgais.

Kvēlākie šīs komandas atbalstītāji ir tieši Jumpravieši, tādēļ līdzjutēji izlēma izaicināt basketbolistus mēroties spēkā gan basketbola laukumā, gan ārpus tā veicot dažādas veiklības stafetes.

Dienas pirmajā pusē basketbolisti, līdzjutēji un komandas administrācija jauktās komandās cīnījās par veiklākās komandas titulu. Tika spēlēts futbols ar lielo bumbu, dvieļu volejbols un skrietas stafetes. Cīņasspars un degsme uzvarēt bija ikvienā sporta dienas dalībniekā.

Vakara otrajā pusē Latvijas Universitātes komanda cīnījās basketbola laukumā pret Jumpravas aktīvākajiem komandas faniem. Spēli atklāja Lielvārdes novada domes priekšsēdētājs Imants Balodis, kurš veica pirmo spēles iemetienu. Basketbola laikā skatītāju acis priecēja puišu danki, dažādi konkursi un jautras izdarības. Ar skaļiem saucieniem tika sagaidītas arī komandas koķetās karsējmeitenes, kuras pārtraukumos demonstrēja lieliskus deju priekšnesumus. Pateicoties pilnajām skatītāju tribīnēm, un skaļajai līdzjušanai pašās spēles beigās uzvarēt izdevās faniem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 99 pret 95 jumpraviešu labā.

Lielu paldies par atbalstu un līdzās būšanu vēlamies teikt: Lielvārdes novada domes priekšsēdētājam Imantam Balodim, Jumpravas pagasta priekšsēdētājai Līgai Zariņai, Jumpravas kultūras nama direktorei Alīsei Vorobejai, VPII „Zvaniņš” vadītājai Dacei Kļavai kā arī Jumpravas vidusskolas direktoram Jānim Leidumam un sporta skolotājam Jānim Pamiljanam.

Prieks un gandarījums par to, ka Jumpravā ikviens ciemiņš var justies kā mājas.

Paldies Visiem, kas nenožēloja savu laiku un pavadīja, šo dienu ar mums!

Rūta Štekele

Iesaki citiem: