Press "Enter" to skip to content

Lielvārdes novada Cālis 2012 ir noskaidrots!

Aizvadītajā svētdienā Jumpravas kultūras namā bija sapulcējies iespaidīgs bērnu un interesentu pulciņš, jo notika gadskārtējais Lielvārdes novada pasākums – mazo vokālistu konkurss “Lielvārdes novada Cālis 2012”.

Konkursā piedalījās 19 dalībnieki no visa Lielvārdes novada, kuri katrs izpildīja divas dziesmiņas. Konkursantus vērtēja žūrijas, kuras sastāvā bija mūziķis Andrejs Gradinārovs, vokālās grupas „Cosmos” dziedātājs Andris Sējāns un žurnāla „Figaro” direktore Kristīne Komarovska.

Konkursā kā pārsteiguma viesi uzstājās pērnā gada Lielvārdes novada Cāļa titula ieguvēja Annemarija Puķīte ar Vitas Siliņas un Kristīnes Dinas Bitēnas dziesmu “Bučiņas” un pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaniņš” rīkotā konkursa „Jumpravas Zvaigznīte 2012” dalībniece Marija Kozule ar enerģisku dejas priekšnesumu, kā arī Rīgas skolēnu pils popgrupa „Mio”.


Uzstājas viesmāksliniece – “Jumpravas Zvaigznītes 2012” dalībniece Marija Kozule

Konkursu vadīja Jumpravas vidusskolas audzēkne Dagnija Kāle un Jumpravas kultūras nama pasākumu organizatore Sandra Karule.


Kamēr žūrija apspriežas, dalībnieki danco un iet rotaļās

Žūrija atzina, ka bijis ļoti grūti izvēlēties, kuram no dalībniekiem piešķirt titulu – Lielvārdes novada Cālis 2012, jo visi bija labi gatavojušies, skaisti sapucēti un sirsnīgi savos priekšnesumos. Dalībnieki saņēma katrs savu titulu – kāds bija Smaidīgākais Cālis, kāds – Kautrīgākais Cālis, savukārt Lielvārdes novada Cāļa 2012 titulu žūrija piešķīra skolotājas Ineses Neretas audzēknei – 4 gadus jaunajai lēdmanietei Annai Salai, kura izpildīja Validas Veideles dziesmu “Putniņš” un Jāņa Brauvara dziesmu “Sirsniņ, cālīt, čabulīt”.


Uzstājas Lielvārdes novada Cālis 2012 – Anna Sala

Šogad konkursam bija vairāki atbalstītāji – Rīgas Zooloģiskais dārzs, Latvijas Leļļu teātris, SIA “Forum Cinemas”, kas dalībniekiem dāvināja brīvbiļetes, savukārt SIA “Māris & Co” lutināja dalībniekus ar gardu svētku torti. Dalībnieku pedagogiem tika dāvināts jaunākais žurnāla “Figaro” numurs un muzikālā projekta “Brīnumskapis” albums.


Pēc uzstāšanās dalībnieki mielojās ar gardo SIA “Māris & Co” dāvāto svētku torti


Konkursa dalībnieki kopā ar žūriju

Jumpravas kultūras nams saka lielu paldies visiem atbalstītājiem, bērnu vecākiem un skolotājiem par kopīgi radītiem svētkiem!

Iesaki citiem: