Press "Enter" to skip to content

Jumpravieši skaļākie līdzjutēji Latvijas Basketbola līgas zvaigžņu spēlē

18. februāra rītā, nobalsojuši referendumā, 30 jumpravas jaunieši devās uz Daugavpili, kurā norisinājās LBL rīkotā zvaigžņu spēle. Devāmies atbalstīt Kristapu Dārgo  un pārējos Latvijas Universitātes basketbolistus kā arī LU karsējmeitenes.

Daugavpils olimpiskajā sporta centra skatītāju rindās bijām paši košākie, skaļākie līdzjutēji, ievēroja mūs ikviens. Vislielākās ovācijas no mūsu puses saņēma Kristaps Dārgais, kurš piedalījās Slam dunk konkursā un kurā viņš plūca uzvaras laurus. Bija patiesi liels prieks, ka visi līdzjūtēji varēja dalīties savā priekā un gavilēs ar Kristapu. Mēs lepojamies ar Kristapu.

Kristapa Dārgā pēc spēles emocijas:
Uzskatu, ka zvaigžņu spēle šogad bija izdevusies lieliski. Lielā mērā par to jāpateicas Daugavpils iedzīvotājiem, kas atmosfēru visu laiku turēja augstā līmenī. Protams jāizceļ arī fanu pulks, kas bija atbraucis man līdzi no Jumpravas.Viņi visas dienas laikā atbalstīja kā mani tā arī visus pārējos LU komandas pārstāvjus. Manā skatījumā pati spēle šogad bija interesantāka, abas komandas tomēr vairāk skrēja, bija daudz skaistas epizodes. Bija prieks un gods spēlēt kopā ar labākajiem Latvijas spēlētājiem. Ļoti labi saspēlējāmies ar Žani Peineru, sākums vismaz man sanāca t;ads bikls, kad laukumā bijām ar Žani atlika tikai palēkties, jo zināju, ka viņš mani atradīs.Ļoti patika arī pārējie konkursi, kas norisinājās visas dienas garumā, īpaši karsējmeiteņu konkurss. Jāizceļ mūsu meitenes, kuru priekšnesumi bija super, uzskatu, ka viņam bija jābūt trijniekā. Pasākumam odziņu piedeva arī Sandis Valters, kura uznāciens tēva tērpā neatstāja vienaldzīgu nevienu. Noteikti atmiņā pašam visspilgtāk paliks atmosfēra, kas valdīja Daugavpils olimpiskajā centrā. Ir lielisks prieks spēlet un censties, ja skatītāji novērtē, katru skaisto epizodi, tas dzen uz priekšu.

Slam dunk konkursā viss izdevās veiksmīgi, ja neskaita pirmo kārtu, kurā liku panervozēt saviem atbalstītājiem. Biju nedaudz pagatavojies, zināju, ko varu izdarīt, tāpēc satraukums īsti nebija. Bija pārliecība, ka izpildot labākos dankus varēšu uzvarēt. Šoreiz sanāca. Jāatzīmē arī konkurenti, kas katrs veica pa kādam ļoti skaistam mēģinājumam.
Konkursa sakarībā paldies jāsaka Jānim Lasim, kas bija kovboja kostīmā. Viņš noorganizēja LU zirga ”piedzimšanu”. Jumpravā kopā ar Mākslas skolas pasniedzējām un savu draudzeni Inesi Jānis izveidojot to tādu, kāds tas bija Daugavpilī. Paldies viņiem.

Milzīgs paldies arī maniem līdzjutējiem. Viņi noteikti šo dienu padarīja labāku un neaizmirstamāku. Esmu neizsakāmi priecīgs, ka man ir tādi draugi, kas gatavi braukt tik tālu un atbalstīt tik sparīgi visas dienas garumā. PALDIES.

Rūta Štekele
Kristaps Dārgais

Foto: Romualds Vambuts, sportacentrs.com

Iesaki citiem: