Press "Enter" to skip to content

Ziemassvētku un Jaungada pasākumi Jumpravā

16.decembrī Jumpravas kultūras namā izskanēja brīnišķīgs Ziemassvētku ieskaņas koncerts, kurā muzicēja Jumpravas mūzikas un mākslas skolas un Skrīveru mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi.


Dzied Jumpravas MMS bērnu vokālais ansamblis. Skolotāja Inese Medne


Muzicē Skrīveru mūzikas skolas kapela

Savukārt 17.decembrī jumpravieši kultūras namā apmeklēja Ziemassvētku dāvanu tirdziņu un piedalījās bluķa vilkšanā ar folkloras kopu “Liepu laipa”.
Vispirms budēļi izdancināja tirgotājus, tad izzīlēja nākamā gada laimi slotas žagaros, visas bēdas un likstas ar aukliņām iesēja bluķī, un tad vilka bluķi cauri Jumpravai, lai pēc tam visu negatīvo sadedzinātu ugunskurā. Pie degošā bluķa lējām laimes visiem klātesošajiem, kā arī izlējām Jumpravas kultūras nama laimi. Šajā laimītē saskatījām augstu kalna virsotni un daudzus cilvēkus tai apkārt, tāpēc ticam, ka nākamajā gadā pulcēsim vēl vairāk iedzīvotāju un viesu, lai kopīgi sasniegtu jaunas virsotnes! Un tas ir ļoti zīmīgi, jo 2012.gadā ir gaidāmas trīs lielas jubilejas: Jumpravas kultūras nams un Jumpravas amatierteātris svinēs 100 gadu jubileju, savukārt jauktajam korim “Jumprava” aprit 140 pastāvēšanas gadi!


Folkloras kopa “Liepu laipa”

TUVĀKIE PASĀKUMI:

21.decembrī plkst.12.00
Ziemassvētku pasākums novada pensionāriem un invalīdiem

Uzstājas bērnu deju kolektīvs “Rītupīte”, Jumpravas vidusskolas meiteņu ansamblis, Jumpravas speciālās internātpamatskolas audzēkņi
Koncertu sniedz māsas Legzdiņas
Pieteikšanās pa tālruni 65057414, 26324467

23.decembrī 18.30
Koncerts “Ziemassvētku brīnums”

Piedalās: jauktais koris “Jumprava”, Jumpravas vidusskolas meiteņu ansamblis, bērnu deju kolektīvi “Rītupīte” un “Zvaniņš”, Jumpravas amatierteātra aktieri
Ieeja brīva

24.decembrī 15.00
Ziemassvētku dievkalpojums Jumpravas baznīcā

Piedalās jauktais koris “Jumprava”
Autobuss no KN plkst.14.30

26.decembrī plkst.15.00
Izrāde – rotaļa pirmsskolas vecuma bērniem “Ziemassvētki mežā”

Ieeja ar ielūgumiem
Pieteikšanās kultūras namā (t.65057616)

1.janvārī plkst.00.30
Jaungada balle

Spēlē grupa “Vīzija”
Ieeja Ls 2,-
Galdiņus var rezervēt kultūras namā (t.65057616)

Iesaki citiem: