Press "Enter" to skip to content

Atskats uz Latvijas Olimpisko dienu

30. septembrī norisinājās Latvijas Olimpiskā diena, kurā tika rosināti sportot gribošie, aktīvie, veselīga dzīvesveida cienošie cilvēki nodarboties ar dažādām sportiskām aktivitātēm. Olimpiskā diena norisinājās pavisam 40 norises vietās, aptverot visus Latvijas reģionus.

Olimpiskajā dienā piedalījās vairāk nekā 38 000 Latvijas skolēnu, Ogres stadionā 16 skolu komandas 4 vecumu grupās, tajā skaitā piedalījās arī Jumpravas vidusskolas sportiskākie skolēni. Olimpiskās dienas norise sākās ar vienotu Olimpisko rīta rosmi visās 40 norises vietās, kuras mērķis ir Olimpiskās dienas dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas fiziskajām un garīgajām aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta rosmi kā ļoti svarīgu dienas sastāvdaļu labas pašsajūtas veicināšanai. Pēc rīta rosmes sekoja skolu komandu sacensības, kurās startēja arī Jumpravas vidusskolas 4. – 12. klašu skolēni.

Visas dienas garumā tika neatlaidīgi sportots gan pretstafetē, gan komandu stafetē, gan skrienot krosu. Protams, neiztikt arī bez godalgotām vietām. 1. vietu krosā, vidusskolas grupā ieguva E.Bērziņš, L.Krūmiņš (12.kl) un M.Avotiņš (10.kl). Krosā 3. godpilno vietu izcīnīja A.Skudra, L. Cīrule (6.kl) un A. Apsīte (7.kl), kā arī zēnu komanda M. P. Polis, Ā. Larionovs un D. Kalniņš (7.kl).

Olimpiskajā dienā guvām daudz pozitīvu emociju, kuras mūsos paliks vēl ilgi, un kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka arī Jumpravas vidusskolā ir sportiski, atraktīvi un aktīvi jaunieši.

Tiekamies Olimpiskajā dienā arī nākamgad!

Informāciju sagatavoja Beāte Čipāne

Iesaki citiem: