Dzejas piepildīta svētdiena

Aizvadītajā svētdienā pašā Jumpravas sirdī valdīja radoši liriska atmosfēra, ko uzbūra III jauno dzejnieku salidojuma “Nepieradinātie gājputni” dalībnieki.

Klausītājus un dzejas mīļotājus priecēja Jelgavas latviešu biedrības dzejas kluba “Pieskāriens” dzejnieki, kas nupat ir izdevuši savu kārtējo literatūras almanahu “Zemgales vācelīte 2010”, kurā apkopoti pērn tapušie Zemgales dzejnieku dzejoļi. Arī jumpravieši saņēma dāvanā eksemplāru, kuru ikviens interesents laipni aicināts aplūkot Jumpravas kultūras namā.

Pārdomām bagātu stundu radīja dzejniece Andra Manfelde, stāstot par savu ceļu uz dzeju un dzejas krājumu tapšanu, kā arī priecējot ar dzejas lasījumiem.

Jumpravā viesojās arī radošu mākslinieču komanda – dzejniece Inese Tora, gleznotāja Solveiga Kļaviņa, mūziķe Inese Nereta, atvedot līdzi arī “Vītola izdevniecības” grāmatas. Šīs talantīgās sievietes ir iedvesmojusi un savedusi kopā dzejniece Inese Tora, viņas dzeja ir iedvesmas avots Solveigas Kļaviņas gleznām, savukārt Inese Nereta ir sarakstījusi vairākas dziesmas ar I.Toras dzejas rindām.

Solveigas Kļaviņas gleznas līdz 22.jūnijam varēs apskatīt un arī iegādāties Jumpravas kultūras namā.

Paldies visiem, kas bija kopā ar mums šajā saulainajā dienā un ļāvās dzejas valdzinājumam!


Jelgavas dzejas kluba “Pieskāriens” vadītāja Rasma Urtāne un ģitārists Māris Plūme


Jelgavas dzejas kluba “Pieskāriens” dzejnieki (no kreisās: Velta Brinza, Harijs Krūze, Inese Mieze, Rasma Urtāne, Elīna Zālīte)


dzejniece Andra Manfelde


Solveigas Kļaviņas gleznas, dzeju lasa Inese Tora un dzied Inese Nereta


no kreisās: Inese Tora, Inese Nereta

Iesaki citiem:


Apskatīts: 4995x | 7.06.2011. | Aktualitātes, Kultūra


Pievienot komentāru