Press "Enter" to skip to content

Jumpravas vidusskolas 10. klase ZZ Čempionātā!

Šogad Jumpravas vidusskolas 10. klase jau otro reizi piedalījās Zelta Zivtiņas rīkotajās sporta spēļu sacensībās starp Latvijas skolām. Pirms 2 gadiem tikām līdz pusfinālam un ieguvām 3. vietu.

Šajā čempionātā katrai klasei ir jāparāda uz ko tās ir spējīgas. Cik veikli, radoši un atjautīgi esam, bet pats galvenais – cik sportiski. Bija jāveic daudzi sagatavošanās darbi un uzdevumi pirms pusfināla. Tieši tāpēc bez saliedētības kolektīvā un cītīga komandas darba mums nekas nebūtu izdevies. Mēs veidojām fanu saukli, tērpus, atribūtus, talismanu un deju. Katrs tajā visā ieguldīja mazliet no sevis.

Mūsu ieguldītais darbs atmaksājās un mūs uzaicināja uz Zelta Zivtiņas pusfinālu Ogrē šā gada 2. maijā. Uz turieni devāmies ļoti optimistiski noskaņoti. Mūs pārbaudīja dažādās stafetēs: lecām pa batutu, atbildējām uz jautājumiem, skrējām caur piepūšamo atrakciju, gājām aizsietām acīm, likām vārdus no burtiem un vēl daudz ko citu. Kopumā startējām ļoti labi.

Nepamanīti nepalika arī mūsu fani no 11. klases, kuri mūs atbalstīja un droši vien nākošajā dienā bija ar aizsmakušiem kakliem! Attaisnojot centienus, viņi saņēma balvu kā labākie fani. Un balva bija tiešām pelnīta.

Mūsu klase šogad diemžēl neieguva nevienu godalgoto vietu tāpēc arī uz fināla sacensībām netikām, tomēr īpaši neskumstam, jo zinām, ka nākošgad varēsim piedalīties vēlreiz. Galvenais jau nav uzvarēt, bet gan piedalīties un pierādīt, ka katrs atsevišķi mēs esam piliens, bet kopā veidojam okeānu.

Raksta autors Dagnija Kāle

Iesaki citiem: