ZZ čempionāts „Rādi klase”

Jumpravas vidusskolas 11.klases jaunieši ir paveikuši lielu darbu. Pirms vairākām nedēļām pieteicāmies ZZ čempionāta konkursam „Rādi klase” , un tikām atlasē. Atlases laikā bija jāveic divi mājas darbi – jāizveido ZZ čempionāta sauklis „Rādi klasi!” kolāžas, vai stopmotion videoklipa veidā, kā arī jāizveido skolas, pagasta vai pilsētas simbols. Abiem uzdevumiem jāpievieno komentāri par veidošanas norisi un rezultātiem.

No šiem variantiem mēs izvēlējāmies stopmotion videoklipu un  skolas simbola veidošanu. Mājas darbu tapšanā piedalījās lielākā klases daļa, tas ir ļoti apsveicami. Skolas simbolu izvēlē mums palīdzēja skolotāja Vija Leikuma, viņa bija idejas autore, bet par apģērbu mēs vienojāmies paši. Tātad, ideja bija tāda, ka skolēni (zilajos krekliņos) simbolizē skolas straujo upi, Rītupīti, kas ar gadiem aug savā varenumā un dižumā, gluži kā skolēni, kā arī skolas varenos mūrus (brūnie), kas ir gatavi laist skolēnus lielajā dzīvē, kā arī glabā zināšanas un gadiem iegūto pieredzi. Stopmotion videoklipu mēs izveidojām, jo, mūsuprāt, tas bija daudz interesantāk un radošāk. Šī uzdevuma veikšana aizņēma diezgan daudz laika, jo tika fotografēts katrs solītis, katra mīmika… Idejas autors bija Mikus Kovalevskis (mūsu pašu klasesbiedrs), bet arī citu idejas tika uzklausītas un ietvertas. Stopmotion veidot bija ļoti interesanti, jo nekas tāds agrāk nebija darīts. Taču beigās tomēr tikām pie laba un apsveicama rezultāta, kuru novērtēja arī ZZ čempionāta žūrijas locekļi, kuri mūs „iecēla” nākamajā kārtā- pusfinālā. Lai tiktu uz pašu pusfinālu, mums bija atkal jāizpilda trīs mājas darbi. Viens no tiem bija, izveidot klases saukli – sportisku sveicienu.

Otrs uzdevums bija izveidot radioprogrammu „SWH- ha – ha”, kurā darbojās divi DJ (Baiba, Mikus), trīs ziņu moderatori (Jana, Sintija, Zane S.), reklāmas ierunātāji (Zane Dz. , Agnese Ķ.) džingla iedziedātāji (Līga K., Līga L., Eva ), dziesmiņas izpildītāji (Līga K., Līga L., Eva, Agnese P., Gatis R. ), kā arī klausītājs – Mārcis. Šī radioprogramma bija jāizstrādā 3 min. gara, kurā obligāti jābūt iepriekšminētajām lietām- ziņām, reklāmai, džinglam utt. Un mums tas, protams, izdevās.

Trešais uzdevums bija izveidot „zvana gaidīšanas signālu”. Tas mums bija muzikālā izpildījumā ( Zane spēlēja vargānu, Mikus spēlēja mandolīnu, bet Sintija ierunāja vārdus, jo klausītājam vajadzēja saprast, ka tiek sazvanīts ZZ čempionāta dalībnieks).

Tā nu mēs šos uzdevumus veicām pusfināla laikā, kas norisinājās Cēsīs sporta klubā. Pildījām dažādus fiziskus un prāta uzdevumus. Jautri pavadījām laiku. Finālā netikām, bet ieguvām simpātiju balvu no ISIC kartes, un, protams, ZZ čempionāta balviņas par piedalīšanos. Nākamgad mēs labprāt brauktu vēl, bet nu jau būs par vēlu,  jo 12. klase piedalīties vairs nevar. Klasei piedalīšanās nāca tikai par labu! Sadarbība, kopīgums, vienotība – super!

Informāciju sagatavoja Baiba Nesaule

Iesaki citiem:


Apskatīts: 5886x | 12.05.2010. | Sports

2 komentāri

  1. Mihails saka:

    Malači! Visu cieņu par aktivitāti 🙂

  2. Lunis saka:

    Vinji ir gudri, man patiik.


Pievienot komentāru