Press "Enter" to skip to content

Bijusī jumpraviete Inese Konstantinova atver mēbeļu veikalu Ogrē

veikals

Ogrē Druvas ielā 6c aizvien vēl rotā kāda cita mēbeļu veikala izkārtne, taču nu jau vairākus mēnešus šeit darbojas pavisam jauns veikals – “Klassika”. Pirmais, kas pievērš uzmanību ienākot telpā, ir mājīgais noformējums. Mēbeles šeit nebūt bezpersoniski nestāv telpas malās. Viss ir gaumīgi iekārtots, visapkārt daudz dažādu ziedu kompozīciju, gleznu un dekorāciju. Bet, kā gan citādāk, ja bijušajai jumpravietei, veikala īpašniecei Inesei šis ir ne tikai naudas pelnīšanas veids, bet arī sirdslieta. Ineses vīrs un dēls darbojas celtniecības biznesā, meita mācās par dizaineri un paralēli piestrādā arī mammas veikalā. Inese stāsta, ka arī mājās viņām ar meitu esot ļoti svarīgi, lai ikviens priekšmets būtu nolikts tam visatbilstošākajā vietā un viss izskatītos skaisti un gaumīgi.

inese

Mēbeles un interjera dizains ne tikai bizness, bet arī sirdslieta.

Tāpat arī Inese atzīst, ka bez ģimenes atbalsta viņa diez vai būtu saņēmusies ekonomiski tik riskantos laikos uzsākt savu biznesu. Mēbeļu tirdzniecība gan viņai nebūt nav sveša joma, jo ilgus gadus viņa šajā pašā vietā strādājusi par kāda cita veikala vadītāju. Kad veikals, kurā sieviete strādājusi pārtraucis savu darbību, Inese pēc nelielām pārdomām nolēmusi atvērt savu veikalu, un tā nu jau pusotru mēnesi Ogrē darbojas gaumīga mēbeļu tirdzniecības vieta – veikals “Klassika”.

Pati īpašniece, vadītāja un konsultante.

Veikalā “Klassika” tiek tirgotas mēbeles no Latvijas, Lietuvas Polijas un Vācijas. Inese stāsta, ka tautā jau izveidojies stereotips, ka tās mēbeles, kas nāk no Polijas, ir lētas un nekam nederīgas. Inese gan atklāj, ka tā gluži nav. Firmas esot dažādas, un arī Polijā tiekot ražotas ne tikai lētas un neizturīgas, bet arī ļoti kvalitatīvas lietas. Tā kā mēbeļu tirgošanā Inese darbojas jau sen, viņai, jau tikai paskatoties uz konkrēto skapi vai gultu, esot skaidrs, cik tā ir kvalitatīva un cik ilgs būs tās mūžs. Mēbeles, ko tirgot veikalā, Inese izvēlās pati, un kvalitāte viņai allaž esot svarīgākais kritērijs preču izvēlē. Pirms izvēlēties preci, Inese vienmēr smalki izpēta piedāvājumu, pirms tas nonāk veikalā “Klassika”.

Galvenais kritērijs – kvalitāte

Inese gan atzīst, ka izvēlēties preci nebūt nav viegli, jo pircēju gaumes ir ļoti atšķirīgas, taču viņa no sirds cenšoties strādāt tā, lai veikalā savai gaumei kaut ko piemērotu varētu atrast ikviens. Tiesa gan, Inese nodarbojas ne tikai ar veikala vadīšanu un preču pasūtīšanu. Ikdienā viņa pati arī strādā savā veikaliņā kā pārdevēja un konsultante. Inese stāsta, ka viņai ļoti patīkot runāties ar cilvēkiem, izprast viņu vēlmes un rast tām piemērotu risinājumu. Reizēm gan cilvēki kautrējoties jautāt, taču Inese iesaka nebaidīties un droši vaicāt, jo veikals piedāvā iegādāties ne tikai tās mēbeles, kas redzamas acu priekšā. Salonā izvietotās mēbeles iespējams pasūtīt arī no citiem materiāliem, ar cita auduma pārklājumu u.c. Tāpat mēbeles iespējams pasūtīt arī no dažādiem katalogiem. Veikalā regulāri tiek rīkotas dažādas akcijas un tiek piemērotas atlaides.

Piedāvā ne tikai iegādāties mēbeles, bet ar konsultē dizaina jautājumos

Inese Konstantinova piedāvā ne tikai palīdzēt izvēlēties piemērotākās mēbeles, bet arī nepieciešamības gadījumā var sniegt konsultāciju dizaina jautājumos. Tāpat pie Ineses var vērsties situācijās, kad nepieciešams mājokļa remonts, jo sadarbībā ar viņas vīra firmu tiek sniegti arī šādi pakalpojumi.

Gan arī krīze reiz beigsies…

Pievēršoties sāpīgākajam un nepatīkamākajam tematam – krīzei, Inese atzīst, ka, protams, sākumā esot bijis bail šādos laikos atvērt jaunu veikalu, taču izdarīto nebūt nenožēlo. Uzņēmēja ir optimistiski noskaņota un cer, ka tāpat kā visām lietām, arī krīzei agrāk vai vēlāk pienāks gals… ”Nav ko čīkstēt – jāstrādā…” , sarunas noslēgumā nosaka Inese, un ir grūti viņai nepiekrist…

Veikalā “Klassika” Ogrē, Druvas ielā 6c, iespējams:
iegādāties kvalitatīvas mēbeles par draudzīgām cenām;
pasūtīt mēbeles pēc katalogiem,
pasūtīt ādas mēbeles,
konsultēties dizaina jautājumos,
pasūtīt mājokļa remontu un iekārtošanu.
Mēbeles Ogres teritorijā tiek piegādātas bez maksas.
Visi laipni gaidīti mēbeļu veikalā “Klassika” Ogrē, Druvas ielā 6c!

Iesaki citiem: