Press "Enter" to skip to content

Arī mūsu darbi izstādē

No 20.septembra līdz 22.septembrim kultūras namā “Lielvārde”norisinājās sēņu, meža augu un dzīvnieku izstāde. Tajā, izstādes organizatoru aicināti, ar saviem eksponātiem un sēņu un augu kompozīcijām piedalījās arī Jumpravas vidusskolas audzēkņi. 18.septembrī skolēni savas kompozīcijas izvietoja skolas foajē. Visvairāk darbu bija sagatavojuši 1., 2., 3. un 4.klases skolēni. 5. un6.klase savas kompozīcijas veidoja interešu grupās. Labākos darbus vedām uz Lielvārdi. Izstādē Lielvārdes kultūras namā piedalījās Niks Drikšņa, Armands Klucis, Arta Jurgensone, Kristiāna Griķe, Vanesa Lukašenko, Līga Cīrule, Valters Klaucāns. 22.septembrī bagātīgo sēņu un augu izstādi apskatīja arī mūsu skolēni.  Žūrijas balvas saņēma 3.klases audzēkņi Armands Klucis par varenajiem baltajiem pūpēžiem un Valters Klaucāns par kompozīciju “Sēņu partijas kongress”. Izstādes organizētāji izteica atzinību mūsu skolēniem un sadarbībā ar Latvijas valsts mežiem dāvināja iespēju rudens ekskursijā  apmeklēt Tērvetes dabas parku. Paldies visiem skolēniem, vecākiem un skolotājiem, kas veidoja kompozīcijas, rosināja un atbalstīja savus bērnus piedalīties izstādē!

Jumpravas vidusskolas direktora vietniece G. Jansone

Iesaki citiem: