Godināti labākie 2017.gada skijoringa un ziemas motokrosa dalībnieki

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 18.martā Lēdmanes pagastā, viesu namā „Lobes krogs” norisinājās Latvijas motosporta federācijas rīkotā sezonas noslēguma balle Latvijas čempioniem skijoringā un ziemas motokrosā. Pasākumā pulcējās vairāk nekā 80 labākie ziemas motosporta laureāti un saņēma godalgas par šajā sezonā gūtajiem panākumiem.

Lielvārdes skijoringa sporta kluba „Pa Tī” dalībnieki apbalvošanas ceremoniju aizvadīja svinīgās noskaņās, kāpjot uz goda pjedestāla un saņemot 8 godalgas. 2017.gada Latvijas čempionāta titulu skijoringā ieguva trīs jumpravieši, viens lielvārdietis un divi lēdmanieši. Ziemas sezonas kopvērtējumā 1.vietu Vecmeistaru klasē ieņēma Edvīns Zālītis, Lielajā tautas klasē – Oskars Valpēters, Jauniešu klasē – Emīls un Reinis Tilaki. Mazā meisteru klasē 3.vieta – Raivim Zālītim ar slēpotāju Matīsu Pēteri Poli.

Ziemas motokrosa un kvadraciklu klasē kopvērtējuma tabulas līderu sarakstā ierindojās trīs motobraucēji no Jumpravas. Raivis Zālītis MX 2 klasē bez radzēm ieguva 1.vietu. Valters Lesničenoks Junioru MX 85 klasē ierindojās 3.vietā. Kvadraciklu OPEN 4×4 klasē 2.vieta – Stefanam Borozkinam.

Liels paldies jāsaka mūsu novada motobraucējiem un skijoringotājiem par panākumiem un sasniegumiem! Paldies laureātu atbalstītājiem un līdzjutējiem par aktīvu līdzdalību! Veiksmi un izaugsmi vēlam sportistiem nākošajā sezonā!