LdNKC struktūrvienība Jumpravas kultūras nams aicina darbā pasākumu organizatoru

Lielvārdes novada Kultūras centra (LdNKC) struktūrvienība Jumpravas kultūras nams aicina darbā pasākumu organizatoru.

            Aicinām pieteikties komunikablu, radošu, ar augstu atbildības sajūtu, vēlmi aktīvi un dinamiski darboties pretendentus kultūras pasākumu organizatora amatam.img_6365

Prasības:

  • Ieteicama speciālā profesionālā izglītība;
  • praktiskā pieredze – pasākumu organizēšanā un vadīšanā, scenārija un vizuālā noformējuma veidošanā;
  • labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte;
  • analītiska domāšana;
  • spēja strādāt komandā un patstāvīgi, radoši, uzņemties iniciatīvu un atbildību;
  • prasme strādāt ar datorprogrammām MS Office u.c.

Profesionālās zināšanas un prasmes:

  • izmantot mākslas valodas pamatus un piemērot tos kultūras pasākumu organizēšanas un veidošanas procesā;
  • izprast vispārējos kultūras pasākumu organizēšanas un veidošanas pamatprincipus;
  • būt priekšstatam par laikmetīgajām kultūras pasākumu organizēšanas un veidošanas tehnoloģijām.
  • izpratnes līmenī pārzināt latviešu folkloru un mitoloģiju, Latvijas valsts simboliku, autortiesības, sarīkojumu organizēšanas principus un metodiku;
  • pārzināt runas kultūras, prezentācijas mākslas un skatuves kustības pamatprincipus.

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot, organizēt, veidot un vadīt valsts, tradicionālos svētkus un pasākumus, izglītojošus un atpūtas pasākumus, izstādes, kino seansus un citus pasākumus;
  • izstrādāt ar kultūras jomu saistītus radošos projektus;
  • rūpēties par pasākumu mākslinieciskā līmeņa kvalitāti;
  • piedalīties Jumpravas pagasta, Lielvārdes novada, valsts un starptautiska mēroga kultūras pasākumu īstenošanā, vadīt citus radošos un tehniskos darbiniekus;
  • rūpēties par Jumpravas kultūras nama amatiermākslas kolektīvu labsajūtu, izaugsmi un attīstību;
  • piedalīties ikgadējo kultūras norišu kalendāra izveidē un sastādīšanā;
  • vākt, apkopot un arhivēt kultūras nama vēsturiskos materiālus.

Piedāvājam:

  • interesantu, radošu un atbildīgu darbu;
  • sociālās garantijas.

Pieteikuma vēstuli (CV, motivācijas vēstule, izglītības dokumentu kopijas, rekomendācijas vēstule(-es) (ieteicams)) lūdzam sūtīt līdz 2016.gada 3.oktobra plkst. 17.00 elektroniski: intars.gegusts@lielvarde.lv, personīgi LdNKC, vai pa pastu uz adresi Parka iela 3, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV 5070. Uz aploksnes norādot – „Pieteikums Jumpravas kultūras nama kultūras pasākumu organizatora amatam”.

Uzziņas pa tālruni 65057616; 25450061 – Dace Nikolaisone, Jumpravas kultūras nama vadītāja.

Iesaki citiem:

Apskatīts: 556x | 27.09.2016. | Aktualitātes, Kultūra, Pašvaldība

Pievienot komentāru