Pavasaris Jumpravas MMS

Ar skaistu, pļavas puķēm bagātu koncertu esam ieskandinājuši pavasari. Šo noskaņu radīja  mūziķi ar saviem priekšnesumiem, kā arī mazie mākslinieki ar pavasarīgām krāsām.

Visu šo semestri esam  cītīgi strādājuši.

Šī gada 16. martā Rīgas Amatniecības vidusskolā notika Valsts konkurss mācību priekšmetā Kompozīcija. Konkurss notika četros reģionos un četrās vecuma grupās. No Jumpravas Mūzikas un mākslas skolas piedalījās divi audzēkņi – Jānis Sņetkovs (1.vecuma grupā) un Elīzabeta Krēģere (3.vecuma grupā).

Šobrīd ir apkopoti un paziņoti visu reģionu rezultāti, un 77 Latvijas audzēkņu konkurencē 3. mākslas klases  audzēkne E. Krēģere ieguva augstāko punktu skaitu – 155 punktus un godpilno 2. vietu (1. vieta šajā vecuma grupā netika piešķirta).

Priecājamies par Elīzabetas sasniegumu! Paldies skolotājiem Ērikam Sļusaram un Ilzei Cābei, kuri sagatavoja audzēkņus konkursam!

13. aprīlī no dalības Starptautiskajā N.Novikas kameransambļu konkursā Mārupē atgriezās duets Linda Sažina un Valters Klaucāns. Lai arī konkurence bija liela (piedalījās audzēkņi gan no Latvijas, Lietuvas, Krievijas u.c.) un mūsu audzēkņi bija jaunākie savā grupā, viņu sniegums bija ļoti pārliecinošs.

Lindai šis bija saspringts laiks, jo pirms konkursa Mārupē viņa 05.04. pārstāvēja skolu arī ikgadējā reģionālajā 7., 8. klavierspēles klašu audzēkņu koncertā Madonas kultūras namā, kurā piedalījās audzēkņi no 10 reģiona skolām.

Paldies skolotājiem Signei Docītei un Pēterim Pētersonam par ieguldīto darbu!

Šobrīd mūzikas nodaļas audzēkņi gatavojas koncertam Jumpravas speciālajā internātpamatskolā, bet mākslas nodaļas audzēkņiem 17. aprīlī notiks atlases kārta dalībai vizuālās mākslas konkursā Ceļosim kopāMazais bānītis.

 

 

Iesaki citiem:


Apskatīts: 1282x | 16.04.2012. | Aktualitātes


Pievienot komentāru