Skolas dzīve februārī

Ar Valentīndienas balli un Meteņu svinēšanu, ar līdzijušanu Latvijas olimpiešiem Vankūverā aizsteidzies februāris. 12.februārī skolas noformējumā un skolēnu apģērbā dominēja sarkanās krāsas akcenti. Darbojās Valentīna dienas pasts, klasēs skolēni cits citam, skolotājiem un savai skolai veltīja jaukus vārdus. Tie, kas vēlējās, vakarā dejoja ballē.

Jaunāko klašu skolēni kopīgi aizvadīja ziemu un, šķindinot dažādus grabuļus, sauca pavasari. Viss bija kā jau Meteņos: maskas, tautas dziesmu skandēšana, vizināšanās ar ragaviņām, pīrāgu ēšana. Bet vislielāko prieku un pārsteigumu sagādādāja vizināšanās ar ledū iesaldēto karuseli, par kuru bija parūpējušies skolas saimnieki.

13.februārī angļu valodas skolotāja Mirdza Kukule kopā ar Krišjāni Klaucānu, Raivi Rozentālu, Tomu Aperānu, Diānu Pastori un Dagniju Kāli devās uz  skolu teātru festivālu Rīgā. To organizē izdevniecības “Express Publishing” pārstāvniecība Latvijā  un J.Rozes grāmatu apgāds.  Uzstāšanās notiek angļu valodā, un dalībnieki sabrauc no visas Latvijas. Mūsējie rādīja uzvedumu “Nekad trešdienā” (Richard A.Via ‘”Never On Wednesday”). Kolektīvs saņēma pateicību par piedalīšanos un mācību materiālus angļu valodā. Vislielākais prieks, protams, par iespēju savus spēkus salīdzināt ar citiem un uzslavas no organizatoriem.

Turpinās arī mācību olimpiādes gan skolā, gan novados. Skolas olimpiādē krievu valodā piedalījās 19 skolēni Labākie rezultāti Marianai Maļinovskai, 7.kl., Ingunai Apsītei, 8.kl., Dagnijai Kālei, 9.kl.. Veiksmīgi esam piedalījušies arī starpnovadu olimpiādēs. Matemātikā 1.vietu izcīnīja Elīzabeta Krēģere, 7.kl., 3.vieta Gatim Petrovskim, 5.kl., labi rezultāti arī Kristīnei Vilciņai, 6.kl., Raivim Rozentālam, 9.kl., Krišjānim Klaucānam, 8.klase. Vēstures olimpiādē 9.klasei Lita Klaucāne ieguva 3. vietu, bet Edgaram Zadiņam labākais rezultāts 12.kl. grupā. Atkal iepriecināja Zane Dzērve, iegūstot 3.vietu 10.-12.kl. ģeogrāfijas olimpiādē.

Paldies olimpiešiem, viņu skolotājiem, skolas dramatiskā pulciņa dalībniekiem! Uz tikšanos martā skolas Žetonu vakarā!

Informāciju sagatavoja G.Jansone

Iesaki citiem:


Apskatīts: 3102x | 1.03.2010. | Aktualitātes, Izglītība

2 komentāri

  1. Linda saka:

    Malači! Malači! Malači!

  2. gatis petrovskis saka:

    jeeeeeeeeeeee man 3. vieta


Pievienot komentāru