Autosprints – iespēja pārbaudīt savu auto

16. janvārī Jumpravas autotrasē notika autosprints. Lai gan dalībnieku nebija daudz, tie kas piedalījās, bija apmierināti, ka varēja savas spējas pārbaudīt trasē un ir pārliecināti, ka, ja kādreiz sanāks samisēties uz ceļa, labāk zinās kā savaldīt savu auto.

Sacensību dienā laiks bija labs,spīdēja saulīte un arī trase bija sakārtota – pēc izbraucieniem to katrreiz līdzināja. Mašīnas tika laistas trasē pa vienai, lai nebūtu sadursmes, tāpēc piedalīties varēja arī ar privātajām mašīnām. Sacensībās uz laiku bija jāveic 2 apļi pa 3 reizēm, beigās visi 3 rezultāti tika sasummēti kopā. Braucējiem tas radīja lielu azartu.

Raitis Zaharevskis saka : “Es ieteiktu šādus braucienus uz trases pamēģināt visiem, kas vēlas saprast, ko dara viņa auto uz ceļa ziemā, un vai ir pietiekami labas riepas. Tas ļautu drošāk justies braucot pa ceļu lielā satiksmē.”

Iesaki citiem:


Apskatīts: 3274x | 19.01.2010. | Aktualitātes

4 komentāri

 1. Linda saka:

  Žēl, ka bija ieplānots kas cits, būtu noteikti ieradusies. Atsauksmes no tiem kas bija ļoti labas. Kad būs nākošais?

 2. Skubis saka:

  Normaļoks!

 3. Kaibis saka:

  Kulminaacijaa vareeja abus zigulus reizee palaist pa vagu lai skatiitaajiem interesantaak….

 4. Sigita saka:

  Eiiii! Es arī gribu!!! Nemaz nezināju, ka kas tāds notiks, vismaz paskatīties varēja. Arī neatteiktos kādu apli apbraukt. ES zinu, kas vēl to gribētu, bet arī noteikti nezināja par šādu pasākumu!


Pievienot komentāru